+31 (0)40 7600055
Contact us
Our jobs Engineering

Tehnician service

Romania / Code: 1626

Introduction

DOMENIU DE ACTIVITATE: companie specializata in importul si distributia de echipamente si consumabile pentru service auto.

Denumirea postului: Tehnician service

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare (proaspat absolvent) de specialitate auto
- Experienta profesionala- sa fi lucrat in service auto minimum 1 an
- Carnet conducere categoria B- de minimum 2 ani
- disponibil la deplasari in tara- 50%
- abilitati de comunicare (capacitate de prezentare a produselor)
- adaptabil

Descrierea jobului

Domeniu de activitate: companie specializata in importul si distributia de echipamente si consumabile pentru service auto.

Descriere Job:
- Instalari echipamente necesare in service auto (nu reparatii)
- Prezentari, demonstratii produse
- Intalniri cu utilizatorii
- Deplasari in tara 50%
- Mentinerea unor relatii profesionale si eficiente cu clientii din portofoliu
- Atingerea obiectivelor in termenele stabilite

Beneficii:
- masina de serviciu
- training
- salariu fix+comisioane

-2000 net + comisioane in primele 3 luni de proba

-3000 net + comisioane dupa cele 3 luni de proba

Job description

- Studii medii/superioare (proaspat absolvent) de specialitate auto - Experienta profesionala- sa fi lucrat in service auto minimum 1 an - Carnet conducere categoria B- de minimum 2 ani - disponibil la deplasari in tara- 50% - abilitati de comunicare (capacitate de prezentare a produselor) - adaptabil

Domeniu de activitate: companie specializata in importul si distributia de echipamente si consumabile pentru service auto. Descriere Job: - Instalari echipamente necesare in service auto (nu reparatii) - Prezentari, demonstratii produse - Intalniri cu utilizatorii - Deplasari in tara 50% - Mentinerea unor relatii profesionale si eficiente cu clientii din portofoliu - Atingerea obiectivelor in termenele stabilite Beneficii: - masina de serviciu - training - salariu fix+comisioane