+31 (0)40 7600055
Contact us
Our jobs Engineering

Inginer/Tehnician mentenanta

Romania / Code: 1908

Introduction

Inginer/tehnician mentenanta (entry-level)

Tip slujba- full time

Domeniu- inginerie

Loc- Arad

Denumirea Companiei- Companie furnizor de solutii de servicii premium in domeniul automatelor profesionale de numerar in Romania

Job description

Inginer/tehnician mentenanta

(entry-level)

Loc- Arad

Candidatul ideal:  - Masterand sau proaspat absolvent al unei Universitati Tehnice sau absolvent de liceu cu minim 2 ani experienta in domeniul tehnic, - Gandire tehnica, Abilitati de depanare - Sa-i placa sa lucreze cu oamenii, sa stabileasca si sa intretina relatii excelente cu partenerii, - Sa fie meticulos, dedicat acestei activitati, - Sa fie corect si exigent, - Sa cunosca bine Office-ul (Word, Excel, Outlook-posta e-mail) - Sa aiba carnet de conducere ( categoria B) . Descrierea postului

Responsabilitati: - Reprezinta imaginea companiei in relatia cu clientii, - Asigura mententanta in perioada de garantie cat si post garantie in cazul solicit?rilor  sau pe perioada contractelor de service încheiate cu clien?ii, - Propunerea de optimizari a procesului, - Mentinerea relatiei cu furnizorii de echipamente sau de piese, - Efectueaz? lucr?rile de service/ repara?ii în cazul echipamentelor defecte la sediul clientului, - Înregistreaz? tipul ?i valoarea costurilor de mentenan?? ?i repara?ii, - Ajuta beneficiarul pentru a putea pune în func?iune echipamentele, - Programul de lucru este de 8 ore pe zi, flexibil.

Oferte ( bonusuri/beneficii)

-echipa dinamica si tanara

-salariu motivant adaptat pietei

-posibilitati de training si dezvoltare

-oportunitati de dezvoltare in cariera